Działaj tak, by praca znalazła Cię sama!

Obierz kurs na pracę Twoich marzeń!

Czy wiesz, że w niektórych państwach nie prosi się już o CV? Rekruter lub system samodzielnie szuka najlepszych kandydatów. Bardzo popularnym źródłem potencjalnych pracowników jest właśnie LinkedIn. Jeśli jeszcze Cię tam nie ma, to powinieneś to szybko nadrobić!

Zdobądź umiejętności niezbędne na rynku pracy

Zacznij budować swoją markę na LinkedIn: zadbaj o pozytywny wizerunek, zdobądź widoczność i rozpoznawalność i stań się kandydatem. W tym kursie zdobędziesz wiedzę zarówno dotyczącą pozycjonowania się jako kandydat na LinkedIn, jak również wiedzę w zakresie budowania marki osobistej.

Poznaj portal dla profesjonalistów

W tym kursie dowiesz się również, jakie inne korzyści możesz zyskać dzięki aktywności na LinkedIn. To medium ma ogromny potencjał! Za pomocą wielu ćwiczeń, kilkunastu godzin nagrań instruktażowych, a także materiałów .pdf (kilkaset stron), stworzysz plan rozwijania swojej kariery za pośrednictwem LinkedIn.

Cześć! Jestem Monika 🙂

Od 2017 towarzyszę osobom indywidualnym, przedsiębiorcom i zespołom w poznawaniu LinkedIn i w budowaniu marki. Moje szkolenia to w większości ćwiczenia, dzięki którym uczysz się, doświadczając. Nie prowadzę trwających kilka godzin prezentacji z milionem slajdów. Nie narzucam własnych rozwiązań i schematów. Daję wybór. Dopasowuję rozwiązania do potrzeb uczestników. Dopasowuję do nich również agendę. Metody pracy dobieram w taki sposób, by zaprowadzić uczestników do celu. Podczas warsztatów nie ma nudy, jest dużo pracy